O hostelu

Komfort i jakość
to nasza domena

Sport Hostel jest moim pomysłem stworzenia miejsca kameralnego, w którym spróbowałem połączyć komfort hotelowych pokoi z moją pasją do sportu. Hostel położony jest w dobrej lokalizacji Warszawy w nowo wybudowanym, wolnostojącym budynku z niekrępującym sąsiedztwem i własnym parkingiem.

Wnętrze zaaranżowałem w klimacie sportowym, w jasnej kolorystyce, gdzie wiele dodatków tworzy ciepły i przyjemny nastrój.

Nazwy pokoi pochodzą od nazw plakatów i artystów którzy je stworzyli. Dzięki Sport hostelowi miałem okazję pokazać ciekawe według mnie prace młodych, polskich plakacistów.

Sport hostel dysponuje 10 pokojami: czterema pokojami dwuosobowymi, dwoma pokojami jednoosobowymi oraz dwoma pokojami trzyosobowymi. W części wspólnej hostelu znajdują się sześć pryszniców, sześć toalet, aneks kuchenny oraz część wypoczynkowa.

Udogodnienia dla naszych Gości:

W cenie:

Ręczniki w cenie

Kawa i herbata

Lodówka oraz mikrofalówka

Pokoje ozonowane

Za dodatkową opłatą

Śniadanie

Pranie lub prasowanie

Pokoje z klimatyzacją

Dodatkowo nasi mieszkańcy mogą korzystać z klubu fitness znajdującego się piętro niżej, jak również z gabinetu kosmetycznego, znajdującego się na drugim piętrze budynku.

Sport hostel położony jest w kultowej części Warszawy, otoczony starymi praskimi uliczkami (Kamionkowska, Mińska). Zaledwie 250 m od hostelu znajduje się Soho jedno z najmodniejszych miejsc gdzie odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych: (koncerty, wystawy, spektakle teatralne). Fani kulinarni nie będą musieli daleko szukać, żeby znaleźć warszawskie przysmaki (Warszawa Wschodnia, Szklarnia, Boretti, Pasta, Kaffka, Dziki Lokator, Pausa Włoska). Polecamy przede wszystkim smaczne śniadania i obiady w zaprzyjaźnionej stołówce Kardamon znajdującej się 50m od hostelu (budynek SWPS). Ciekawą propozycją na spędzenie miłego wieczoru są bary których na Pradze nie brakuje (Łysy Pingwin, W oparach absurdu, BarBazaar, Fochy i fanaberie).

Miejscami które koniecznie trzeba odwiedzić w pobliżu to: Pijalnia czekolady E.Wedel, Muzeum PRL, Muzeum Neonów -Soho, Teatr Powszechny, Stadion Narodowy, Koneser – dawna warszawska wytwórnia wódek, Fabryka Trzciny.

Call Now Button