Sporthostel – hostel w Warszawie

Komfort i jakość - to nasza domena

Sport Hostel jest moim pomysłem stworzenia miejsca kameralnego, w którym spróbowałem połączyć komfort hotelowych pokoi z moją pasją do sportu. Hostel położony jest w dobrej lokalizacji Warszawy w nowo wybudowanym, wolnostojącym budynku z niekrępującym sąsiedztwem i własnym parkingiem.

Wnętrze zaaranżowałem w klimacie sportowym, w jasnej kolorystyce, gdzie wiele dodatków tworzy ciepły i przyjemny nastrój.

Nazwy pokoi pochodzą od nazw plakatów i artystów którzy je stworzyli. Dzięki Sport hostelowi miałem okazję pokazać ciekawe według mnie prace młodych, polskich plakacistów.

Sport hostel dysponuje 10 pokojami: czterema pokojami dwuosobowymi, dwoma pokojami jednoosobowymi oraz dwoma pokojami trzyosobowymi. W części wspólnej hostelu znajdują się sześć pryszniców, sześć toalet, aneks kuchenny oraz część wypoczynkowa.

Udogodnienia dla Gości

  • ręczniki w cenie
  • kawa i herbata w cenie
  • lodówka oraz mikrofalówka
  • śniadanie za dodatkową opłatą
  • za dodatkową opłatą możliwość zamówienia prania oraz prasowania
  • wybrane pokoje z klimatyzacją
  • pokoje ozonowane

Dodatkowo nasi mieszkańcy mogą korzystać z klubu fitness znajdującego się piętro niżej, jak również z gabinetu kosmetycznego, znajdującego się na drugim piętrze budynku.

Sport hostel położony jest w kultowej części Warszawy, otoczony starymi praskimi uliczkami (Kamionkowska, Mińska). Zaledwie 250 m od hostelu znajduje się Soho jedno z najmodniejszych miejsc gdzie odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych: (koncerty, wystawy, spektakle teatralne). Fani kulinarni nie będą musieli daleko szukać, żeby znaleźć warszawskie przysmaki (Warszawa Wschodnia, Szklarnia, Boretti, Pasta, Kaffka, Dziki Lokator, Pausa Włoska). Polecamy przede wszystkim smaczne śniadania i obiady w zaprzyjaźnionej stołówce Kardamon znajdującej się 50m od hostelu (budynek SWPS). Ciekawą propozycją na spędzenie miłego wieczoru są bary których na Pradze nie brakuje (Łysy Pingwin, W oparach absurdu, Sen Pszczoły,

Miejscami które koniecznie trzeba odwiedzić w pobliżu to: Pijalnia czekolady E.Wedel, Muzeum PRL, Muzeum Neonów -Soho, Teatr Powszechny, Stadion Narodowy, Koneser - dawna warszawska wytwórnia wódek, Farbyka Trzciny.

Sporthostel - najwyższa jakość, nowy i komfortowy hostel