Night Skating Warszawa – start sezonu już 23 kwietnia!

Warszawa – wydarzenia sportowe marzec 2016
1 marca 2016
źródło: https://www.orlenmarathon.pl/
Kwiecień 2016 – imprezy sportowe w Stolicy
29 marca 2016

Night Skating Warszawa – start sezonu już 23 kwietnia!

źródło: http://nightskating.waw.pl/

źródło: http://nightskating.waw.pl/

Wielkimi krokami zbliża się do Warszawy wydarzenie, które z całą pewnością można uznać za gratkę dla wszystkich miłośników jazdy na rolkach. Night Skating Warszawa to cykl największych w skali świata imprez dedykowanych fanom skatingu.

Rozpoczęcie cyklu reklamowane pod hasłem INTERNATIONAL SKATING FESTIVAL zaplanowane jest na 23 kwietnia. Na starcie imprezy o godzinie 20:30 jak donoszą Organizatorzy staną zespoły z Hiszpanii i Anglii, ale już dziś jako Sporthostel serdecznie zachęcamy mieszkańców Stolicy do wzięcia udziału w tym fantastycznym evencie. NightSkating Warszawa to nie tylko “nocne manewry” na rolkach, ale przede wszystkim kapitalna zabawa w przyjacielskiej atmosferze i właśnie dlatego tak ochoczo zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu zarówno osoby z Warszawy i okolic, jak i całej Polski, a także zagranicy.

Jak już zostało wspomniane impreza rusza 23 kwietnia i odbywać będzie się do 6 października. Szczególną datą będzie natomiast dzień 9 czerwca, bo wówczas będziemy świętować 5 urodziny NightSkating Warszawa. Można przyznać, że w 2011 roku impreza dopiero raczkowała, a dziś śmiało kroczy przed siebie i świeci triumfy, jak chociażby obicie rekordu Guinnessa w kategorii największa impreza rolkarska na świecie!

Co bardzo ważne uczestnictwo w Night Skating Warszawa jest całkowicie darmowe i pozbawione formalności związanych z rejestracją, a więc wystarczy zaopatrzyć się w sprzęt i dobre chęci, aby wziąć udział w imprezie.

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału i odwiedzania strony Organizatora (nightskating.waw.pl), na której znajdą Państwo więcej informacji.

nightskating

źródło: http://nightskating.waw.pl/

Komentarze są wyłączone.